Usługi rachunkowe Barcin

Biuro księgowe ABMA świadczy usługi rachunkowe na terenie miasta Barcin. Oferta firmy skierowana jest do różnych podmiotów. Do grona naszych klientów należą zarówno osoby fizyczne, a także mniejsze i większe działalności gospodarcze. Każdy z naszych usługobiorców może liczyć na fachowe wsparcie, które pochodzi od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Charakteryzuje nas to, że podczas współpracy wpłynęliśmy na wzrost wielu firm. Indywidualni klienci oddając księgowość w nasze ręce zyskują czas niezbędny do rozwoju własnej działaności, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Charakterystyka biura rachunkowego ABMA

Doświadczenie

Biuro księgowe AMBA działa już od przeszło 20 lat. Na podstawie naszego obszernego doświadczenia doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów i wiemy jak rozwiązywać zaistniałe problemy. Dbamy o to, by zawsze znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Wykwalifikowany personel

Nasze biuro rachunkowe składa się z zespiołu doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Zatrudniamy osoby z niezbędnym wykształceniem, szeroką wiedzą księgowo-rachunkową oraz ze znajomością aktualnie obowiązującego prawa.

Ochrona danych osobowych

Każdemu klientowi gwarantujemy bezpieczne przechowywanie dokumentów oraz danych osobowych. Jesteśmy godni zaufania, ponieważ stosujemy tylko najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz ochrony Państwa informacji.

Indywidualny opiekun

Klienci mają do swojej dyspozycji indywidualnego opiekuna, który dokładnie zna potrzeby oraz problemy danego przedsiębiorstwa lub osoby fizycznej. Personalne podejście indywidualnego konsultanta gwarantuje najlepsze rezultaty współpracy.

Usługi rachunkowe biura ABMA

 • Ewidencje VAT
 • Ewidencje ryczałtowe
 • Księgi rachunkowe
 • Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
 • Sprawozdania dla urzędów i GUS
 • ZUS oraz usługi kadrowo-płacowe

Jak do nas dojechać

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo przygotowana jest ofera usług rachunkowych?

  Nasze usługi rachunkowe skierowane są do mieszkańców Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości (Barcin, Żnin). Biuro rachunkowe ABMA odpowiada za księgowość przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

 2. Od czego zależne są ceny oferowanych usług?

  Usługi rachunkowe oraz księgowe nie posiadają określonej z góry ceny. Każdy kosztorys przygotowujemy indywidualnie ze względu na różny zakres współpracy. Na opłaty może wpływać przykładowo ilość zatrudnionych pracowników.

 3. Co należy przygotować przy nawiązywaniu współpracy z biurem ABMA?

  W sytuacji, gdy prowadzą Pańśtwo własną firmę podczas nawiązywania współpracy konieczne jest przygotowanie podstawowych informacji o działalności (NIP, nazwa, forma opodatkowania itp.). Dla firm nowo powstałych dokumenty przygotowywane są przez biuro na podstawie ustaleń z właścicielem lub prezesem. W przypadku pytań dotyczących wymagań zachęcamy do kontaktu.

 4. W jakich terminach konieczne jest dostarczanie dokumentów?

  Aby współpraca z naszym biurem przebiegała płynnie oraz terminowo, zalecamy dostarczanie niezbędnych dokumentów do 10. dnia każdego miesiąca. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować brak opóźnień.

 5. Mam dodatkowe pytania, jak można skontaktować się z biurem?

  Aby skontaktować się z biurem rachunkowym ABMA mogą Państwo odwiedzić nasze placówki w Bydgoszczy lub Żninie lub skorzystać z numerów kontaktowych dostępnych w zakładce Kontakt.