Biuro rachunkowe ABMA - O nas

ABMA to biuro rachunkowe, obsługujące miejscowości Żnin, Barcin i okolice. Jego specjalizację stanowi profesjonalna obsługa księgowo-podatkowa podmiotów o różnej charakterystyce. Do jego zadań zaliczane jest także świadczenie dedykowanych usług kadrowo-płacowych oraz kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców przy prowadzeniu firmy. Nasze biuro księgowe współpracuje zarówno z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, jak i z różnymi spółkami prawa handlowego. Dbamy o satysfakcję klientów, dlatego dostosowujemy zakres naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników o wieloletnim doświadczeniu, którzy z ogromnym profesjonalizmem i starannością będą reprezentować Państwa firmę przed urzędami oraz udzielać specjalistycznych porad odnośnie jej prowadzenia.

Księgowość - Żnin

Nasz zespół prowadzi księgowość wielu przedsiębiorstw w Żninie oraz okolicach, dbając o potrzeby każdego z naszych klientów. Kompetencje, umiejętności oraz wiedza naszych pracowników sprawiają, iż wiele osób powierza nam prowadzenie ksiąg rachunkowych swojej firmy, a także wiele innych zadań związanych z opracowywaniem dokumentacji urzędowej czy obsługą kadrowo-płacową.