O NAS

Biuro rachunkowe ABMA ze Żnina to specjalistyczna i profesjonalna obsługa księgowo-podatkowa oraz przystosowane usługi kadrowo-płacowe świadczone dla podmiotów o zróżnicowanych profilach działalności i formach prawnych. Podejmujemy się współpracy z niewielkimi firmami jednoosobowymi, ale także ze spółkami prawa handlowego. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego do każdego podchodzimy niezwykle indywidualnie oraz staramy się uwzględnić jego potrzeby i wymagania.

Nasze biuro księgowe oferuje niezastąpioną asystę dla wielu przedsiębiorstw podczas procesu ich zakładania, prowadzenia czy likwidacji. Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo oraz będą godnie reprezentować interesy firmy przed urzędami.

 

Księgowość - Żnin


W skład naszego zespołu wchodzą kompetentni i doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o to, aby księgowość w Żninie nie sprawiała kłopotów żadnemu z naszych klientów. Zarówno nasze kwalifikacje, jak i wrażliwość na potrzeby klienta czynią z nas jedno z najchętniej wybieranych biur rachunkowych w okolicy.